آموزش برگرداندن و نصب فروشگاه گوگل پلی

نصب گوگل پلی

فروشگاه گوگل پلی یک برنامه از پیش نصب شده برای سیستم عامل اندروید است که به کاربران امکان می دهد برنامه های مختلف را در تلفن های اندرویدی خود مرور و دانلود کنند. با کمک فروشگاه پلی می توانید تمام برنامه ها را به روز کنید. این فروشگاه Play با استفاده از ویژگی Play Protect برای فعالیت مخرب در برنامه ها اسکن می شود.

اگر فروشگاه Google Play را به اشتباه حذف کرده اید ، نگران چگونگی بارگیری برنامه ها در حال حاضر هستید. این مقاله به شما کمک می کند تا فروشگاه گوگل پلی را به طور تصادفی حذف شده حذف کنید. راههای مختلفی برای بازیابی Google Play Store در تلفن Android شما وجود دارد.

روش های مختلفی برای برگرداندن و نصب فروشگاه گوگل پلی

نصب فروشگاه گوگل پلی
نصب فروشگاه گوگل پلی

۱) انتقال برنامه کشوی صفحه اصلی

این احتمال وجود دارد که شما فروشگاه گوگل پلی را از صفحه اصلی حذف کنید. تمام برنامه های بارگیری شده در تلفن های اندرویدی در صفحه اصلی و کشو برنامه ها حضور دارند. همه برنامه های نصب شده در کشوی برنامه حضور خواایران داشت. از آنجا ، می توانید چند برنامه را که می خواهید در صفحه اصلی انتخاب کنید. ابتدا با فشار دادن روی کشوی برنامه نماد یا با کشیدن صفحه اصلی ، کشوی برنامه را باز کنید. نماد Google Play Store را جستجو کنید. نماد را به صفحه اصلی فشار داده و بکشید.

برنامه های مخفی اندروید
برنامه های مخفی اندروید

۲) برای برگرداندن گوگل پلی برنامه های مخفی را بررسی کنید

این احتمال وجود دارد که شما می توانید آن را بطور تصادفی در تلفن Android خود پنهان کنید. بنابراین باید تمام برنامه های پنهان موجود در تلفن Android خود را بررسی کنید. گزینه Hide apps در تنظیمات لانچر خواهد بود. تنظیمات پرتاب را باز کنید ، روی برنامه های مخفی کردن کلیک کنید. اکنون ، فروشگاه گوگل پلی را انتخاب کنید.

فعالسازی تنظیمات
فعالسازی تنظیمات

۳) فعال کردن در تنظیمات به جای نصب گوگل پلی

فروشگاه گوگل پلی می تواند غیرفعال شود اما امکان حذف وجود ندارد. هنگامی که غیرفعال است ، نماد فروشگاه Google Play از بین می رود و شما نمی توانید از طریق تلفن Android خود به آن دسترسی پیدا کنید. بنابراین برای فعال کردن آن باید مراحل زیر را دنبال کنید.
مرحله ۱: به تنظیمات موجود در تلفن Android خود بروید و بسته به مدل گوشی بسته به مدل گوشی ، برنامه ها و گزینه اعلان یا برنامه های نصب شده یا مدیر برنامه را باز کنید. در برخی از تلفن های هوشمند ، برنامه های نصب شده را می توان مستقیم پیدا کرد. یا در غیر این صورت همه برنامه ها را انتخاب کنید.
مرحله ۳: فروشگاه Google Play را در لیست برنامه ها بررسی کنید و روی آن کلیک کنید. وقتی نمیتوانید در لیست مشاهده کنید ، نماد سه نقطه را انتخاب کنید و روی نمایش برنامه های سیستم ضربه بزنید. در اینجا ، فروشگاه Google Play را پیدا خواهید کرد.

نصب برنامه اندروید
نصب برنامه اندروید

۴) نصب گوگل پلی از پرونده APK

اگر در ابتدا فروشگاه Google Play را از پرونده APK نصب کرده اید ، می توانید از آن استفاده کنید دوباره نصب مجدد برای بارگیری Google Play Store ، به یک منبع قابل اعتماد مانند APKMirror.com بروید. پس از نصب موفقیت آمیز ، فروشگاه Google Play دوباره بر روی تلفن Android شما قرار خواهد گرفت. همچنین می توانید از این پرونده برای به روزرسانی فروشگاه Play استفاده کنید.

از روش فوق برای بازیابی فروشگاه Google Play در تلفن شما استفاده می شود. در صورت عدم وجود هر یک از برنامه های نصب شده در تلفن Android ، می توانید از همان روش ها برای بازیابی برنامه ها استفاده کنید.

دیدگاه کاربران
3 دیدگاه
  • نازنین جهانداری /
    0 0

    ترو خدا بگید فروشگاه رو چطوری درست کنم

  • یوسف /
    0 0

    سلام من امروز گوگل پلی و غیر فعال کردم و کلا از گوشی رفته از تنظیمات برنامه ها پیداش میکنم ولی گزینه فعال کردن نداره که برش گردونم تو روخدا کمکم کنید از سر شب دیوونم کرده گوشیم هم پوکواف۳ هست واسه امتخان کردن غیر فعال کردن برنامه کلا از لیست برنامه هام رفت الان هم اصلا نمیتونم برش گردونم تو کوگل هم هر چقدر سرج کردم چیزی پیدا نکردم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.