آموزش نمایش فایل های مخفی در اندروید با یک ترفند ساده

مخفی در اندروید

اندروید برخی از ساده ترین راه حل ها را برای مشاهده همه پرونده های مخفی خود ارائه می دهد. تعدادی فایل سیستم در Android وجود دارد که در پوشه های سیستم ذخیره دستگاه شما مخفی می شوند. اگرچه برخی اوقات ممکن است در مواقع دیگر مفید باشند ، آنها فقط پرونده های ناخواسته بلا استفاده هستند که فقط ذخیره سازی را مصرف می کنند. بنابراین بهتر است آنها را بردارید و اندروید خود را بر این اساس مدیریت کنید.

چگونه فایلهای مخفی را در اندروید مشاهده کنیم؟

استفاده از پیش فرض فایل اکسپلورر:

File Explorer پیش فرض در سیستم عامل اندروید بسیار مؤثر است. پوشه های پنهان را می توان به راحتی از این طریق مشاهده کرد. در فروشگاه Google Play ، حتی می توانید برخی از برنامه های File File Manager را پیدا کنید که پرونده های مخفی را نشان می دهند یا حتی گزینه ای برای مشاهده پرونده های مخفی نیز وجود دارد. برای این کار ، باید کشوی برنامه را باز کرده و سپس File Manager را باز کنید. پس از آن می توانید بر روی منوهای نقطه دار کلیک کرده و تنظیمات را انتخاب کنید. سپس گزینه Option Show Hidden Files را فعال کنید. File Explorer پیش فرض فایلهای مخفی را به شما نشان می دهد.

استفاده از برنامه های File Manager: می توانید تمام فایلهای مخفی خود را در کاوشگر سهام پیش فرض سهام مشاهده کنید. مدیر فایل ها پرونده ها را مدیریت کرده و پوشه های سیستم را کاوش می کند. مدیر برنامه ها برنامه ها را مدیریت کرده و آنها را حذف یا پشتیبان گیری می کند. مدیر فایل از راه دور به راحتی فایل را بر روی دستگاه ها مدیریت می کند. پشتیبانی داخلی و RAR داخلی می تواند فایلهای ZIP را فشرده و فشرده سازی کند و همچنین به ایجاد فایلهای رمزگذاری شده ZIP کمک می کند. می توانید پرونده ها و پوشه ها را از این طریق مشاهده کنید.

می توانید Android File Explorer را بارگیری و نصب کنید. برنامه را باز کنید و گزینه Tools را انتخاب کنید. به پایین حرکت کنید و گزینه Show Hidden Files را فعال کنید. می توانید پرونده ها و پوشه ها را کشف کرده و به پوشه root بروید و پرونده های مخفی را در آنجا مشاهده کنید.

با استفاده از Astro File Manager: Astro File Manager را بارگیری و نصب کنید ، روی علامت سه نقطه ای کلیک کنید و گزینه View Settings را انتخاب کنید. برای انتخاب یکی از برگه های Basic و Advanced می توانید ببینید. برگه Advanced را انتخاب کنید. در آنجا باید همه پرونده ها و پوشه های پنهان را مدیریت کنید ، نمایش پرونده های مخفی را فعال کنید.

 

کلیدواژه : آموزش اندروید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *