آموزش استفاده از دایرکت اینستاگرام در کامپیوتر با گوگل کروم

دایرکت اینستاگرام در کامپیوتر

امروز اینستاگرام به یکی از محبوب ترین رسانه های اجتماعی تبدیل شده است که نیازی به معرفی ندارد. اما به جز پیام های دایرکت ، می توانید تمام ویژگی های موجود در نسخه وب را نیز دریافت کنید. می توانید یک هشتگ را جستجو یا دنبال کنید ، استوری های اینستاگرام دوستان را مشاهده کنید یا حتی می توانید تصاویر را نیز ارسال کنید. امروز قصد داریم استفاده از دایرکت اینستاگرام در کامپیوتر با گوگل کروم را به شما آموزش دهیم.

شما نمی توانید در حالت عادی پیام را ارسال یا بررسی کنید ، و این یک مشکل بزرگ و آزار دهنده برای یک اینستاگرامر مشتاق است. برخی از برنامه ها و افزونه ها کروم همچنین می توانند در انجام آن به شما کمک کنند ، زیرا می توانید این کار را از طریق رایانه شخصی خود انجام دهید و برنامه خود را از طریق تلفن باز نکنید.

نصب IG:dm برای استفاده از دایرکت

مشاهده دایرکت های اینستاگرام در رایانه شخصی: امروزه برنامه ها و ابزارهای مختلفی وجود دارد که می توانید پیام های اینستاگرام را روی رایانه شخصی مشاهده کنید. محبوب ترین آن IG: dm است. با کمک آن می توانید پیام ها را مشاهده کرده و به آن پاسخ دهید. تقریباً شبیه به پیام رسان فیس بوک است.

مرحله ۱: برنامه را دانلود و نصب کنید و با نام کاربری و رمز ورود وارد شوید.

مرحله ۲: پس از تأیید ، پیام های موجود در صفحه پیام را مشاهده کنید.

مرحله ۳: روی هر کسی که می خواهید کلیک کنید و شروع به چت کردن کنید.

شما می توانید گپ بزنید اما نمی توانید از GIF استفاده کنید ، یا با پیام های صوتی پاسخ دهید. می توانید متن استاندارد ارسال کنید و تصاویر و ایموجی ها را مبادله کنید. با دوبار ضربه زدن روی آن می توانید مانند یک پیام چت کنید. پیامی را در کادر جستجو جستجو کنید. پس از بروزرسانی ، می توانید از ورود به سیستم در چندین حساب استفاده کنید و به پیام ها پاسخ دهید اما در بعضی مواقع کمی کند و آهسته است.

پلاگین Direct Message for Instagram برای دایرکت اینستاگرام در کامپیوتر

مشاهده دایرکت های اینستاگرام در گوگل کروم: در اینجا ، شما به تنظیمات دیگر احتیاج ندارید و می توانید پیام ها را به راحتی مشاهده کنید. یک افزونه ساده مفید است که می توان با استفاده از آن از دایرکت اینستاگرام در کامپیوتر استفاده حتی به عنوان شبیه ساز عمل کرد. شما می توانید همان تجربه دایرکت را مانند تلفن ، اما در صفحه بسیار بزرگتر دریافت کنید. افزونه ها بسیار مفید هستند. نام این پلاگین یا افزونه Direct Message for Instagram است. پس از افزودن این پلاگین، نیازی به ورود مجدد به اینستاگرام نیست.

وقتی وارد پروفایل خود می شوید ، اعتبار ورود به سیستم از مرورگر برداشت می شود. بر روی نماد دایرکت کلیک کنید و بعد از آن می توانید چت را به راحتی شروع کنید. شکلک ، قلب ، تصاویر نیز می توانند تنظیم شوند. همچنین می توانید یک گپ گروهی ایجاد کنید و هر حسابی را که می خواهید مسدود کرده یا گزارش دهید. حتی به شما امکان می دهد تمام درخواست های پیام را مشاهده کنید و هر درخواستی را مجاز یا رد کنید. نیازی به مشاهده تبلیغات و نصب هر نوع ابزار اضافه نیست تا بتوانید ایموجی ها را به راحتی ارسال کنید.

موارد دیگر برای دایرکت اینستاگرام در کامپیوتر

جدا از این دو ابزار ، می توانید برای این منظور ابزارهای دیگری نیز در بازار پیدا کنید. آنها از این نظر بسیار به ابزارهای دیگر نزدیک هستند و بسیار محبوب هستند ، مانند وب برای Instagram Plus DM. در این موارد ، شما به پلاگین های اضافه نیز احتیاج ندارید تا بتوانید شکلک ارسال کنید یا نیازی به دیدن تبلیغات در بین آنها نیست. حتی می توانید تعدادی پیام یا دنبال کننده را که بالای نماد هستند پیدا کنید که می توانید در نوار وضعیت پیدا کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *