ایرباد پلاس گلکسی سامسونگ; معرفی اولیه

ایرباد پلاس گلکسی سامسونگ

ایرباد پلاس گلکسی سامسونگ; معرفی اولیه

Samsung Galaxy Buds+ Wireless Headphone

ایرباد پلاس گلکسی

ایرباد پلاس گلکسی سامسونگ ، هدفون های نسل بعدی بی سیم قرار است در ماه فوریه در کنار پرچمداران گلکسی S20 (S11) رونمایی شوند. اخیراً ، ما شاهد طراحی این نشت لوازم جانبی از طریق برنامه SmartThings بودیم. اکنون مجدداً به شکل رندرها درز کرده است.

 

گزارشی از 91mobiles با استناد به منابع صنعت ، نشان می دهد كه طراحی ادعا شده برای هدفون های بی سیم واقعاً بی سیم است. ماه آینده توسط سامسونگ افتتاح شد. به نظر می رسد که رندرهای ایرباد پلاس گلکسی از نظر طراحی هدفون و طراحی کیف شارژ کاملاً شبیه به مدل نسل قبلی هستند. به نظر می رسد تغییر قابل توجه گزینه رنگ آبی آسمان جدا از سیاه و سفید است.

رندر ایرباد پلاس گلکسی

به نظر می رسد با استفاده از رندرهای درز شده  ایرباد پلاس گلکسی سامسونگ حرکت می کند. با لغو فعال سر و صدا شبیه به اپل AirPods Pro تازه راه اندازی شده Apple شوید. صحبت از طرح ، به نظر می رسد که گوش های گوش کوچک با گوش های سیلیکونی برای یک مهر و موم خوب است. گفته می شود سطح مثلثی براق که قابل رویت است ، منطقه حساس به لمس برای کنترل پخش موسیقی ، فعال کردن دستیار صوتی و پاسخگویی به تماسها است.

این گزارش همچنین می افزاید که مورد شارژ Galaxy Buds + دارای قرص مشابهی است طراحی به عنوان سلف خود اعتقاد بر این است که علاوه بر امکان شارژ از طریق درگاه USB Type-C ، از پشتیبانی شارژ بی سیم نیز برخوردار است. تفاوتی که به نظر می رسد وجود علائم L و R در زیر نشانگر LED است. شاید ، این می تواند در نشان دادن وضعیت شارژ باتری در گوشهای گوش شخصی مفید باشد.

آنچه فکر می کنیم

از هم اکنون ، هیچ تأیید رسمی در مورد ایرباد پلاس گلکسی سامسونگ وجود ندارد. از آنجایی که این یک نسخه بهبود یافته از هدفون های بی سیم واقعاً در سال گذشته است ، انتظار می رود با کیفیت صدای پیشرفته ای به بازار عرضه شوند. و با توجه به اینکه این امر از لغو فعال سر و صدا پشتیبانی می کند ، می توان انتظار داشت که نسبتاً گران تر از جوانه گلکسی جوانه باشد. از آنجا که این پرتاب احتمالاً برای ماه فوریه آغاز شده است ، جزئیات بیشتر در مورد جوانه های گلکسی پلاس در انتظار است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *