ساخت اولین ساعت هوشمند کمپانی Realme

ساعت هوشمند Realme

ساخت اولین ساعت هوشمند کمپانی Realme

ساعت هوشمند Realme

Realme قرار است نسخه جدیدی از Realme 5 به نام Realme 5i را با دوربین سلفی به روز شده معرفی کند. به همین ترتیب ، این شرکت همچنین تأیید کرده است که سه لوازم جانبی دیگر را نیز به همراه تلفن راه اندازی کنید. و احتمالاً یکی از آنها ساعت هوشمند است.

تاکنون Realme مجموعه ای از لوازم جانبی ، به طور عمده موارد تلفن ، و هدفون را راه اندازی کرده است. این بار ، احتمالاً این شرکت اولین ساعت هوشمند یا باند هوشمند خود را اعلام خواهد کرد.

مادهاو شث ، مدیرعامل ، Realme هندوستان تأیید كرده است كه در رویداد رونمایی امروز چهار محصول به بازار عرضه خواهند شد.

براساس گزارشی از IndiaShopps ، ساعت مچی هوشمند با شماره مدل \ سایت گواهینامه BIS. هر الکترونیکی که در هند راه اندازی می شود باید گواهی نامه ای را از BIS دریافت کند و دارای پارامترهای خاصی باشد ، که متفاوت از محصول به محصول دیگر است.

گرچه این لیست در مورد ساعت هوشمند فاش نمی کند ، اما این شرکت احتمالاً برای راه اندازی یک گروه مناسب برای تناسب اندام برای به کارگیری باندهای مناسب تناسب اندام از برندهایی مانند Xiaomi و HONOR.

قیمت محصول را بالا ببرید احتمالاً این محصول زیر 70 دلار قیمت دارد ، آن را به یک دستبند سلامتی با سطح ورودی با ویژگی هایی مانند مانیتور ضربان قلب ، ردیاب پله ، زنگ هوشمند و امکان پاسخگویی به تماسها تبدیل می کند.

Realme سال گذشته بسیار پرکار بوده است و شرکت شاهد رشد عظیمی از نظر سهم بازار. این شرکت به احتمال زیاد با استراتژی تهاجمی قیمت گذاری خود ادامه خواهد داد و ما شاهد بسیاری از دستگاه ها هستیم که آخرین مشخصات و ویژگی هایی را ارائه می دهند که هزینه چندانی نخواهد داشت. با این حال ، این شرکت اخیراً تبلیغات خود را در UI خود وارد کرده است ، که ممکن است کمی از PR مناسب برای برند باشد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *