معرفی ایرباد جدید کمپانی Realme با تکنولوژی حذف صدای اطراف

ایرباد Realme

معرفی ایرباد جدید کمپانی Realme با تکنولوژی حذف صداهای مزاحم اطراف

ایرباد Realme

Realme به تازگی Buds Air خود را راه اندازی کرده است – هدفون های بی سیم و هندزفری Realme که از Apple AirPods تقلید می کنند. برای قیمت سؤال ، آنها ارزش فوق العاده ای برای پول ارائه می دهند. با این حال ، آنها هنوز از ویژگی های خاصی برخوردار نیستند و شرکت ممکن است با راه اندازی Realme Buds Air Neo این شکاف را پر کند. هدفون دوتایی با استفاده از این ویژگی می توانید همزمان یک هدفون فیزیکی و یک هدفون بی سیم را به یک تلفن هوشمند Realme وصل کنید و می توانید صدا را در هر دو حالت دریافت کنید.

با بازگشت به Realme Buds Air Neo ، این هدفون ها بیشترین کاربرد را دارند. به نظر می رسد شبیه به Realme Buds Air به نظر برسد. با این حال ، انتظار می رود که در زیر کاپوت یک تن از ویژگی های جدید را بسته بندی کنند. یكی از ویژگی هایی كه شركت می تواند آن را معرفی كند ، لغو نویز است.

از آنجا كه Realme Buds Air از یك طراحی نوكی بدون گوش استفاده می كند ، استقرار سیستم كنترل سر و صدای فعال یا غیرفعال دشوار است. با آینده Realme Buds Air Neo ، این شرکت ممکن است طرحی جدید را انتخاب کند که به آنها امکان می دهد لغو سر و صدا را در اختیارتان قرار دهند.

Realme Buds Air ، با یک بار هزینه ، تا سه یا سه و نیم طول می کشد. ساعت این شرکت همچنین ممکن است عمر باتری را در Realme Buds Air Neo افزایش دهد ، احتمالاً با در اختیار داشتن یک باتری بزرگتر و ایجاد برخی از سخت افزارها.

حدس زدن تاریخ راه اندازی Realme Buds Air Neo خیلی زود است. ، به عنوان Buds Air فقط چند هفته پیش رونمایی شد. با توجه به تفاوت احتمالی این فناوری ، نسخه نئو هدفون های Realme بی سیم آن احتمالاً کمی بیشتر از نسخه استاندارد خواهد بود. با این وجود ، هدفونهای بی سیم Realme بی سیم نیز با قیمت بسیار بالایی روبرو می شوند و احتمالاً حدود 140 دلار.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *