آموزش فعال سازی Dark Mode در واتساپ دسکتاپ

dark mode در واتساپ دسکتاپ

دسکتاپ واتس اپ اخیراً شاهد یک تعمیر اساسی در طراحی بوده است. اگرچه این یک بروزرسانی رسمی نیست ، اما هنوز هم می توانید Dark Mode را روشن کنید. تقریباً ۱٫۵ میلیارد نفر در سراسر جهان از WhatsApp استفاده می کنند. بنابراین محبوب ترین برنامه پیام رسانی است که با آن می توانید با همه و همه افراد در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید. تعدادی ویژگی جدید به واتس اپ اضافه شده است اما مهمترین مورد آن حالت تاریک است. با فعال سازی Dark Mode در واتساپ دسکتاپ بدون اینکه چشم شما آزاری ببیند می توانید با این برنامه کار کنید.

موضوع تاریکی گسترده در سیستم عامل در Apple iOS 13 و Android 10 معرفی شده است. برای اولین بار در Android. هیچ کس نمی داند چه زمانی در دسترس همه کاربران خواهد بود ، اما اکنون ، به غیر از iOS و Android ، می تواند برای مشتری کامپیوتر نیز بروزرسانی شود. هرکسی که پیامی دریافت کنید احساس نمی کنید تلفن خود را جمع کنید. عضو XDA m4heshd این ویژگی جدید را ارائه کرده است تا به موضوع تاریک حتی روی دسک تاپ نیز دسترسی پیدا کنید.

موارد مهم قبل از نصب و فعال سازی Dark Mode در واتساپ

اکنون نسخه جدید دسک تاپ منتشر شده است که می توانید مستقیم از وبسایت واتس اپ دریافت کنید. لازم است زیرا هنوز با نسخه App Store یا نسخه فروشگاه مایکروسافت سازگار نیست. می توان آن را به طور مستقیم از  از وبسایت واتساپ دانلود کرد اما نسخه رسمی آن نیست.

چگونه آن را فعال کنیم؟

Dark Mode واتساپ کامپیوتر چیزی است که به راحتی می تواند یک ظاهر طراحی شده را به فایلهای منبع که جزئی از نصب فعلی هستند تزریق کند. این یک نسخه اصلاح شده از واتس اپ نیست و اسکریپت نصب را با استفاده از NodeJS ایجاد کرده است. این کمک خواهد کرد که آن را به یک فایل اجرایی تبدیل کنید.

مرحله ۱: برای شروع، اولاً دسک تاپ واتساپ را دانلود کنید. به طور کلی برای یک ظاهر طراحی Mac OS و ویندوز. یک فایل فشرده را مشاهده خواهید کرد.

مرحله ۳: فایل های فشرده دانلود شده را استخراج کرده و آن را به طور در فهرست استخراج شده اجرا کنید. شما باید قبل از شروع مراحل نصب مطمئن شوید که واتساپ در حال اجرا است.

مرحله ۴: پس از اتمام نصب ، Dark Mode در اختیار شماست.

چگونه از حالت تاریک به حالت روشن برگردیم؟

پوشه اسکریپت نباید بعد از نصب حذف شود. از طرف توسعه دهندگان توصیه می شود زیرا این اسکریپت بطور خودکار پشتیبان گیری از منبع اصلی WhatsApp ایجاد می کند. اگر می خواهید به شکل قبل برگردید ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. باید مجدداً اسکریپت را دوباره اجرا کنید.

وقتی این کار را انجام دهید ، از شما سؤال می شود که آیا می خواهید نسخه پشتیبان را بازیابی کنید. توسعه دهندگان همیشه این نکته را در نظر داشته دارند که اگر مایل به بازگشت هستید ، می توانید بدون مشکل زیاد به حالت نور قبلی برگردید. این ویژگی خیلی زود ممکن است در بین همه کاربران واتس اپ قرار بگیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *