مسواک هوشمند Colgate برنده جایزه بهترین نوآوری در نمایشگاه CES 2020

مسواک هوشمند Colgate

مسواک هوشمند کلگت برنده جایزه بهترین نوآوری در نمایشگاه CES 2020

مسواک هوشمند Colgate Plaqlees Pro Smart Toothbrush

مسواک هوشمند کلگت

هر ساله ، در CES شاهد بسیاری از محصولات هوشمند و خلاقانه با هدف سهولت در زندگی انسان هستیم. CES 2020 امسال ، Colgate با نام تجاری که بیشتر ما با خمیر دندان در آن ارتباط داریم ، مسواک هوشمندی به نام Colgate Plaqless Pro را راه اندازی کرد که برنده جایزه بهترین نوآوری CES 2020 شده است.

به گفته Colgate ، Plaqless Pro یک مسواک هوشمند از نوع خود است که می تواند باعث ایجاد بیوفیلم در داخل دهان شود. بسته به میزان بیوفیلم موجود در دهان ، کاربر را برای تمیز کردن ناحیه خاص هشدار می دهد. و همه اینها در زمان واقعی اتفاق می افتد.

برای دریافت این به روز رسانی ها ، کاربر مجبور است برنامه را بر روی دستگاه Android یا iOS نصب کند. این شاهکار با چند سنسور که روی سر مسواک قرار گرفته است ، بدست آمده است. توجه داشته باشید که مسواک را هر از گاهی با شارژر ، شارژ کنید و از یک باتری داخلی و یک پایه استفاده می کند که به عنوان حوض شارژ دو برابر می شود.

بسته به بهداشت دهان و دندان ، برنامه قسمت ها را نشان می دهد دهان با رنگهای مختلف اگر به رنگ زرد نشان داده شود ، در حین مسواک زدن ، آن قسمت از دست رفته است. به طور مشابه ، اگر آن را به رنگ آبی نشان می دهد ، در آن صورت یک بیوفیلم در داخل دهان وجود دارد.

 

 

بسته به تمیزی دهان ، برنامه نمره ای تمیز می دهد. داشتن این برس مسلماً سلامت دهان را بهبود می بخشد. با این حال ، از هم اکنون ، هیچ اطلاعاتی درمورد هزینه Colgate Plaqless Pro وجود ندارد. طبق وب سایت رسمی ، باید در سال 2020 به فروش برسد.

مسواک برقی هوشمند Colgate Plaqless Pro از آن شیفت الهام گرفته و با حساب کردن تکنیک مسواک زدن فرد و ساخت بیوفیلم در دهان خود ، اثر مسواک را بهبود می بخشد و با هشدار فوری به کاربر هنگام پاک بودن یک منطقه ، Plaqless Pro آنها را مسواک می زند. بهتر ، هم به بیمار و هم از ارائه دهندگان مراقبتهای دهانی کمک می کنیم تا یک مشارکت حتی قوی تر در دستیابی به سلامت دهان و دندان بهینه داشته باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *