آموزش تغییر نام کاربری اینستاگرام با یک ترفند ساده

تغییر نام کاربری اینستاگرام

برای تغییر نام کاربری خود در اینستاگرام از این ترفند ساده استفاده کنید

رشد اینستاگرام از یک برنامه ساده مربع شکل به تصویر به غول اجتماعی که امروزه وجود دارد ، اتفاق کوچکی نیست. اینستاگرام براساس پایبندی به ساده نگه داشتن آن ، برش پای خود را حک کرد. اینستاگرام حتی با وجود همه رقابت های خارج از خانه ، همچنان روی انگشتان خود باقی مانده است و اطمینان حاصل کرده است که کاربران آنها آنچه را که لازم دارند ، دارند. نام کاربری که با آن وارد می شوید چیزی نیست که مجبور شوید برای همیشه در آن گیر کنید. شما می توانید نام کاربری خود را در هر زمان که می خواهید تغییر دهید تا زمانی که قبلاً از آن گرفته نشده است.

اگر نام مورد نظر خود را قبلاً در حال استفاده است ، شما نمی توانید از همان نام کاربری استفاده کنید ، حتی ممکن است قبل از فرود روی چیزی که در دسترس است ، باید چند تست کنید. می توانید نام کاربری خود را از طریق تلفن هوشمند خود (Android یا iOS) تغییر دهید یا می توانید آن را از طریق مرورگر دسک تاپ خود تغییر دهید. مراحل پیگیری برای انجام این کار در زیر ذکر شده است:

1) تغییر نام کاربری اینستاگرام خود از طریق تلفن خود

Instagram یک بستر اجتماعی است که برای اولین بار برای تلفن ساخته شده است و بنابراین ابتدا با تغییر نام کاربری اینستاگرام برای گوشی ها سر و کار خواهیم داشت.

a) برنامه اینستاگرام را از طریق تلفن خود راه اندازی کنید

b) به برگه نمایه خود که در سمت راست نوار دسترسی سریع پایین قرار دارد بروید.

c) بر روی دکمه ویرایش پروفایل در بخش (توجه: شما نمی توانید نامی را که توسط کاربر دیگری استفاده می شود انتخاب کنید ، برای یافتن نام مورد استفاده در آن ، باید چند تغییر را امتحان کنید)

e) بر روی دکمه پس از اتمام کار در گوشه سمت راست بالای صفحه.

 

2) یوزرنیم اینستاگرام خود را از طریق مرورگر خود تغییر دهید

اگر کاربر مشتاق گوشی های هوشمند نیستند و از طریق مرورگر رایانه شما به اینستاگرام دسترسی پیدا می کنند ، مراحلی که قرار است دنبال کنید فقط کمی متفاوت است.

a) وب سایت اینستاگرام را در مرورگر خود باز کنید.

b) با کلیک بر روی نماد واقع در گوشه بالا سمت راست به نمایه خود بروید.

c) در صفحه نمایه ، روی دکمه نام کاربری خود را وارد کنید.

d) در قسمت  (توجه: شما نمی توانید نامی را که توسط کاربر دیگری استفاده می شود انتخاب کنید ، برای یافتن یکی از موارد مورد استفاده ، باید چند تغییر را امتحان کنید)

ه) بعد از ایجاد همه تغییراتی که برای صرفه جویی در تغییرات ، می خواهید به پایین صفحه بروید و روی کامپیوتر شما. واقعیت دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که به محض تغییر نام کاربری ، نام قدیمی شما برای گرفتن است و هر کس می تواند شروع به استفاده از آن کند. بنابراین اگر می خواهید به نام کاربری قدیمی خود برگردید ، ممکن است هنوز وجود نداشته باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *