رونمایی هدفون بی سیم Audio-Technica مدل ATH-ANC300TW در نمایشگاه CES2020

هدفون بی سیم ATH-ANC300TW

رونمایی هدفون بی سیم Audio-Technica مدل ATH-ANC300TW در نمایشگاه بین المللی CES2020

هندفری بلوتوث ATH-ANC300TW

اپل AirPods روند را برای هدفون های بی سیم واقعاً شروع کرد و پس از آن عمده تولید کنندگان عمده صوتی شروع به کار بر روی هدفون های بی سیم واقعا کردند. در CES 2020 مارک هایی مانند Panasonic ، Shure و Technics نیز با نمایش لیست هدفون خود به این لیست پیوستند. Audio-Technica که به محصولات صوتی مشهور است ، جدیدترین هدفون های بی سیم خود را با نام ATH-ANC300TW نیز راه اندازی کرده است. در اینجا جزئیات وجود دارد:

این اولین جفت هدفون بی سیم از شرکت نیست و هدفون ATH-ANC300TW با فناوری پیشرفته لغو سر و صدا فعال همراه هستند. هر دو گوش هدفون به درایورهای پویا 5.2 میلی متر و همچنین اتصال بلوتوث 5 مجهز شده اند. این شرکت ادعا می کند که این هدفون قادر به ارائه 4.5 ساعت شارژ باتری با یک بار شارژ است. حالت تعویض به اندازه کافی شارژ دستگاه می تواند سه بار باشد.

گوشواره و کیف شارژ هر دو با یک طراحی منحصر به فرد همراه هستند. این شرکت ادعا می کند که هدفون ATH-ANC300TW از ویژگی داخلی کانال برخوردار است و باعث می شود در هنگام فعالیت در فضای باز مانند ورزش ، دوچرخه سواری ، دویدن و موارد دیگر ، این هدفون قرار نگیرند.

مورد شارژ همراه است. پورت USB Type-C برای اطمینان از شارژ سریع. هدفون Audio-Technica ATH-ANC300TW دارای برچسب قیمت 249 دلار است. این شرکت ادعا می کند که این هدفون در بهار سال 2020 عرضه می شود. در عین حال ، این شرکت در مورد راه اندازی هند هیچ چیزی را ذکر نکرده است.

درباره Audio-Technica ATH-ANC300TW

عمر باتری هدفونهای بی سیم واقعی ATH-ANC300TW بسیار چشمگیر به نظر نمی رسد. مارک هایی مانند Shure وجود دارد که دارای گوشواره های بی سیم مانند Aonic 215 هستند که هشت ساعت عمر باتری را ارائه می دهد. در همین حال ، Amazfit همچنین PowerBuds خود را در CES 2020 راه اندازی کرده است که هشت ساعت پخش مداوم موسیقی و 24 ساعت شارژ با جعبه شارژ را ارائه می دهد.

Amazfit همچنین ZenBuds خود را راه اندازی کرده است که وعده 12 ساعته باتری را می دهد. نکات برجسته گوشواره های بی سیم واقعی این است که موسیقی خواب را ارائه می دهد و نظارت خواب را تا سه ساعت پس از خاموش شدن موسیقی خواب فراهم می کند. همچنین صبح شما با زنگ گوش در شما بیدار می شود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *