نقد و بررسی ایسوس ZenBook Pro Duo UX581 به همراه عکس

Asus ZenBook Pro Duo UX581

ZenBook Pro Duo UX581 دارای صفحه نمایش ۱۵٫۶ اینچی ۴K UHD OLED و صفحه لمسی ثانویه ۴K ScreenPad Plus در بالای صفحه کلیداست.

بزرگترین نمایش رایانه ای سال ، Computex (2020) قرار است در شهر تایپی تایوان شروع به کار کند بزرگترین برند های رایانه شخصی در صنعت مانند ایسوس ، ایسر ، دل ، MSI ، در میان سایرین ، همه برای نشان دادن جدیدترین فناوری برش در جهان قرار دارند. از محاسبات ، صدا و بازی.

ما در پییشتاز رایان فرصتی پیدا کردیم تا جدیدترین پیشنهادات ZenBook توسط ایسوس را قبل از نمایشگاه تجاری mega Tech آزمایش کنیم. در حالی که ایسوس تعدادی از ultrabook ها و رایانه های شخصی جالب را راه اندازی خواهد کرد. در فرم های مختلف ، ما روی پرچمدار ZenBook Pro Duo UX581 متمرکز شده ایم که دارای نمایشگر ۱۵٫۶ اینچی ۴K UHD OLED است.

آنچه ایسوس ZenBook Pro Duo UX581 را از دیگر نوت بوک های موجود در بازار جدا می کند ، صفحه نمایش  ۱۴ اینچ لمسی ثانویه ۴K ScreenPad Plus در بالای صفحه کلید است ، صفحه ثانویه می تواند بهره وری کاربر را گسترش دهد و همچنین انواع مختلفی از اهداف چندرسانه ای را ارائه می دهد. بیایید اطلاعات بیشتری درباره ZenBook Pro Duo UX581 با کمک اولین برداشت های زیر کسب کنید.

ایسوس ZenBook Pro Duo UX581
ایسوسZenBook Pro Duo UX581

نمایشگر اولیه ۴٫۶ UHD OLED در ZenBook Pro Duo UX581

صفحه لمسی. پنل ۴K UHD نسبتاً قابل لمس است و رزولوشن ۳۸۴۰ x 1100 پیکسل را ارائه می دهد.این صفحه نمایش ۴K دارای حاشیه های بسیار نازک در هر چهار طرف برای ارائه یک تجربه مشاهده همه جانبه چندرسانه ای است.این صفحه نمایش ۴K با ۸۹٪ صفحه نمایش به – نسبت بدنه کاملاً واضح است و از زوایای دید خوبی برخوردار است.صفحه نمایشگر روی ZenBook Pro Duo نسبت کنتراست a100،۰۰۰: ۱ را ارائه می دهد و از یک رنگ گسترده با پوشش ۱۰۰٪ DCI-P3 و HDR پشتیبانی می کند. پنل ۱۵٫۶ اینچی ارائه شده توسط ایسوس در ZenBook جدید یک صفحه نمایش بسیار خوب برای پخش فیلم ، بازی ، ویرایش عکس و فیلم و مرور وب ایجاد خواهد کرد.

"نقد

صفحه نمایش لمسی با کیفیت ۴K تمام صفحه ۴K صفحه نمایش لمسی ScreenPad Plus

در ایسوس ZenBook Pro Duo UX581 نمایشگر ثانویه (ScreenPad) که در بالای صفحه کلید قرار گرفته است ، قطعاً ویژگی برجسته سری جدید ZenBook است. ScreenPad در اصل کاملاً گسترده است ساعت ، صفحه نمایش لمسی با نسبت تصویر ۳۲: ۹ با وضوح بالا که اضافه شده است برای ارائه فضای کاری بصری بزرگ برای حفظ فاکتور فرم استاندارد لپ تاپ.

ZenBook Pro Duo UX581 به دلیل داشتن بزرگترین نمایشگر ثانویه در این سری است. فاکتور بزرگ شکل نمایشگر ثانویه وظایف مختلفی را برای افزایش بهره وری در امور روزمره ارائه می دهد. این واقعیت که ScreenPad یکپارچه با نمایشگر اصلی ادغام می شود ، و تعداد زیادی از برنامه های مبتنی بر ویندوز را پشتیبانی می کند ، به کاربران این امکان را می دهد تا گردش کار را با افزایش بهره وری و چند وظیفه ای آسان مواجه کنند.

نمایشگر ثانویه روی یک نرم افزار داخلی ScreenXpert کار می کند و از انتخاب گسترده ای از برنامه ها ، ابزارها و ابزارهای مفید پشتیبانی می کند. می توانید هنگام پخش فیلم ها ، متنی Evernote ، برگه های اکسل باز ، اجرای Spotify ، فایل های word و غیره را روی صفحه نمایش ثانویه ایجاد کنید یا کارهای دیگر را روی صفحه اصلی اصلی ۱۵٫۶ اینچی اجرا کنید. ایسوس همچنین خاطرنشان کرد: هر برنامه ویندوز را می توان با استفاده از ScreenPad Plus ، بدون نیاز به نسخه ویژه دارای قابلیت فعال سازی ScreenPadPlus ، همچنین می توانید از ScreenPad به علاوه مانند هر صفحه نمایش دوم استاندارد در ویندوز برای نمایش محتوای تصویری استفاده کنید.

""

ابعاد

۳۵۹ x 246 x 24 mm

۳۲۳ x 223 x 19 mm

وزن

۲٫۵kg

۱٫۸kg

s-060185.html

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *